ЖАЛЮЗІ НА ВІКНА У ДНІПРІ


Жалюзі на вікна у Дніпрі

Раніше жалюзі відносили виключно до офісного інтер'єру. Вважалося, що у домашніх умовах вони виглядають надто офіційно. Але з розвитком технологій їх стали виготовляти не тільки з пластику та металу, але також із тканини та дерева, крім того, існує безліч різновидів жалюзі. Вони можуть бути вертикальними, горизонтальними, рулонними. Можна комбінувати матеріали, кольори, наносити малюнки. Все це дозволяє підібрати жалюзі практично під будь-який сучасний інтер'єр. Розберемо основні види жалюзі та як їх правильно використовувати.

Горизонтальні жалюзі


Це найперший з усіх різновидів. У цьому випадку ламелі розміщуються один над одним. Вони можуть бути виготовлені з алюмінію, дерева чи бамбука. Моделі із дерев'яними ламелями називаються венеціанськими. Такий варіант чудово підійде не тільки для інтер'єрів у сучасних напрямках, вони будуть добре виглядати у приміщеннях, оформлених у дусі кантрі або в італійському стилі.

Ширина ламелей залежить від матеріалу виготовлення, алюмінієві планки зазвичай шириною до 25 мм, дерев'яні - до 5 мм. Алюмінієві жалюзі можуть бути не лише стандартного білого кольору. Ламелі можуть бути будь-якого відтінку, можна підібрати варіант забарвлення під будь-який інтер'єр. На алюмінієві жалюзі можна нанести малюнок. Він добре видно при закритому положенні ламелей. Такий варіант є особливо популярним для оформлення дитячих кімнат.

Горизонтальні жалюзі-Дніпро.

Окремо варто згадати про такий різновид горизонтальних жалюзі, як пліссе. Зовнішнім виглядом вони нагадують гармошку. Для їх виготовлення використовують тканини різної текстури та ступеня прозорості. Для моделей день-ніч використовується матеріал різної густини.

Вертикальні жалюзі у Дніпрі

 

Вертикальні жалюзі


Вони складаються з ламелей, розташованих один за одним у вертикальній площині. Вони пересуваються вздовж вікна та повертаються навколо своєї осі. Як і горизонтальні жалюзі, вони можуть бути будь-якого кольору. Вертикальні жалюзі можуть бути висотою до підвіконня або підлоги.

Один із видів вертикальних жалюзі – мультифактурні. Для виготовлення використовуються різні види пластику. У результаті виходить ефект багатошаровості. Часто такі жалюзі імітують текстильний декор вікон (портьєри, гардини, ламелі). Використовувати мультифактурні жалюзі в інтер'єрі необхідно обережно, вони можуть перевантажити образ і зробити його безглуздим.

Ще один різновид вертикальних жалюзі – фотожалюзі. В цьому випадку на них шляхом друкування наноситься малюнок. Це можуть бути квіти, улюблені герої мультфільмів та багато іншого. Такі жалюзі не лише виконуватимуть свої функції, а й стануть великим акцентом в інтер'єрі.

з вікнами замовляють жалюзі


2


Знайшли дешевше жалюзі?

індивідуальний дизайн вікон- та жалюзі



НАШІ КОНТАКТИ

Адреса на карті компанії Аліас-Дніпро14

Логотип Аліас-Дніпропетровськ 14

Вікна у Дніпрі
пр-т Гагаріна б.98 (маг. Домобуд)

 

мтс телефон-укр14  (099)444-40-64
киевстар телефон-укр14  (067)481-71-01
лайф телефон-укр14  (093)170-13-16
сайт:  alias.dp.ua
пошта: alias.dp@ukr.net
Ми у соцсітях:

иконка инстаграмм-укр14    иконка фейсбук-укр14

Фото офісу пластикових вікон у Дніпрі14
Фото салонів інших міст14
Логотипи профільних систем Дніпро14
телевизор к окнам Днепр
розыгрыш страховок Днепр
код оконного дилера
Оплата частями
Оплата частями Днепр
Мобильный офис Днепропетровск
Кредит и рассрочка на окна
Купон на окна Днепр
Программа энергосбережение Укргазбанк
Утеплись с экономией

наши предложения:

  Экологические окна Алиас-Днепр
Режим енерго проветривания Днепр
Любые формы окон Днепропетровск
Энергосбережение металлопластиковых окон Днепр
50 цветов окон в Днепропетровске
Замер металлопластиковых окон Днепр
Доставка по Днепропетровску
Монтаж пластиковых окон
5 лет гарантия на пластиковые окна Днепр

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

Пластиковое окно дома
Акции и скидки на остекление
Гарантия на окна
Консультация специалистов
Окна в Днепре

>пр-т Гагарина д.98 (маг. Домострой)

(099) 444-40-64

(067) 481-71-01

(093) 170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1