ЗАХИСНІ РОЛЕТИ НА ВІКНА І ДВЕРІ У ДНІПРI


захисні ролети у Дніпрі

Захисні ролети у Дніпрі стануть надійним помічником у боротьбі зі зловмисниками. Класифікуються за різними ознаками.

Захисні ролети – захисний елемент для вікон та дверей. З їхньою допомогою можна надійно убезпечити торговий майданчик чи власний будинок у Дніпропетровську від зазіхань зловмисників.

Питання безпеки житла особливо цікавлять мешканців перших поверхів та власників приватних будинків. Вирішення цієї проблеми можна знайти, поставивши на вікна рольставні.

Навіщо потрібні рольставні клієнтам у Дніпрі?

Багато років тому, у всьому світі вікна в будинках закривали за допомогою віконниць, які були не тільки захистом, а й прикрасою будинку. Сьогодні цю функцію повною мірою виконують захисні ролети. Широкий асортимент кольорової гами цих виробів дозволяє вибрати рольставні, які підійдуть практично під будь-який екстер'єр. Іншими словами, ролети – це сучасні захисні конструкції для віконних, вхідних та гаражних отворів, які відповідають усім вимогам нашого часу.

Наповнення та різновиди ролет у Дніпрі

Переваги ролет компанії Аліас-Дніпро

Якщо порівнювати ролети з іншими засобами захисту отворів, то слід зазначити, що зламати цей виріб буде так само складно, як перепиляти віконні ґрати.
Крім того, ролети стануть відмінним захистом від втрат тепла, впливу шуму та сонячних променів.

Як стверджує статистика, до будинків, які оснащені рольставнями, зловмисники пробираються набагато рідше. Наявність ролетів явно свідчить про те, що господар будинку з високою відповідальністю відноситься до захисту свого житла і навіть сама їхня наявність у будинку є відлякуючим фактором для потенційного злодія.

Правильна економія на рольставнях

У кожному з нас живе цілком виправдане бажання придбати якісний продукт за оптимальною ціною. Дуже часто на сучасному ринку можна зустріти «економічні» пропозиції на ту чи іншу продукцію, зокрема, і на рольставні. Але чи буде в результаті придбана за «спеціальною пропозицією» продукція справді високоякісної? Треба пам'ятати, деякі виробники рольставнів з метою економії використовують комплектуючі низької якості, що у результаті обертається безпричинними поломками, і навіть зниженням споживчих властивостей виробів. Правильний спосіб економії полягає в тому, щоб придбати якісний продукт за прийнятними цінами, який повною мірою відповідатиме всім стандартам.

Ролети Алютех

гаражні та дверні ролети Алютех

Для виробництва ролет застосовуються такі матеріали:

-алюміній;

-пластик;

-древин;

-сталь.

Сталева ламель – найнадійніша. Характеризується міцністю та ціновою доступністю. Є віконниці з ламелями із товстого металу. Алюмінієві поступаються за рівнем міцності сталевим моделям, за вагою вони в рази меншіе.

Пластикові - ідеальний варіант для маленького вікна. Дерев'яні – дуже рідкісні моделі. Більше грають естетичну роль. Мають гарну звукоізоляцію.

складові частини захисних ролет у Києві

Рольставні монтуються на проріз різними способами:

-Зовнішній;

-внутрішній;

-Комбінований.

 

Зовнішній є найпростішим. Не потрібно попередньо готувати отвір. Ролет з коробом прикріплюється анкерами до фасаду над отвором. З боків ставляться напрямні. Виглядає акуратно, час установки мінімальний.

Внутрішній монтаж проводиться за аналогією із зовнішнім, але з внутрішньої сторони отвору. Замкова система перебуватиме у теплі, їй не доведеться контактувати з вологою. Виключаються труднощі з відкриттям під час зледеніння.

Комбінований монтаж - складна установка. Короб розташовується всередині отвору. Знижується його фактична висота. Обов'язково проводиться попередня підготовка ніші.

Види монтажу захисних ролет на вікна та двері
монтаж з встроеним коробом

Також є відмінності за методом керування. Поділяються на дві категорії:

Автоматичні захисні ролети не вимагають застосування фізичної сили для відкриття. Замкова система розблокується стаціонарною кнопкою, яку можна монтувати будь-де. Механізм віконниці працює від електричного приводу. Можна керувати ролетою за допомогою дистанційного пульта. Працює механізм під час підключення до електричної мережі. Якщо такого немає, буде потрібно акумулятор для постійної подачі живлення. У деяких моделях є суміжне ручне керування. Перевага електроприводу - можливість відкриття всіх ролетів одним натисканням кнопки.

Управління рольставнів у Дніпрі

 
 

Дистанційне керування передбачає використання сучасних технологій. Інфрачервоний передавач реагує на команду максимально близько до пристрою, пульт направляється прямо на датчик. Радіоуправління пробиває крізь стіни. Пульт можна не ставити у бік ролет.

Ручне керування здійснюється за рахунок спеціального механізму. Він спрацьовує при натисканні на стрічку або воротковий привід, таким чином ролета намотується на вісь. Це простий спосіб захисту із мінімальним вкладенням коштів.НАШІ КОНТАКТИ

Адреса на карті компанії Аліас-Дніпро13

Логотип Аліас-Дніпропетровськ 13

Вікна у Дніпрі
пр-т Гагаріна б.98 (маг. Домобуд)

 

мтс телефон-укр13  (099)444-40-64
киевстар телефон-укр13  (067)481-71-01
лайф телефон-укр13  (093)170-13-16
сайт:  alias.dp.ua
пошта: alias.dp@ukr.net
Ми у соцсітях:

иконка инстаграмм-укр13    иконка фейсбук-укр13

Фото офісу пластикових вікон у Дніпрі13
Фото салонів інших міст13
Логотипи профільних систем Дніпро13
телевизор к окнам Днепр
розыгрыш страховок Днепр
код оконного дилера
Оплата частями
Оплата частями Днепр
Мобильный офис Днепропетровск
Кредит и рассрочка на окна
Купон на окна Днепр
Программа энергосбережение Укргазбанк
Утеплись с экономией

наши предложения:

  Экологические окна Алиас-Днепр
Режим енерго проветривания Днепр
Любые формы окон Днепропетровск
Энергосбережение металлопластиковых окон Днепр
50 цветов окон в Днепропетровске
Замер металлопластиковых окон Днепр
Доставка по Днепропетровску
Монтаж пластиковых окон
5 лет гарантия на пластиковые окна Днепр

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

Пластиковое окно дома
Акции и скидки на остекление
Гарантия на окна
Консультация специалистов
Окна в Днепре

>пр-т Гагарина д.98 (маг. Домострой)

(099) 444-40-64

(067) 481-71-01

(093) 170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1