МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА РЕХАУ У ДНІПРІ


Пластикові вікна Рехау-ідеальне рішення Вибір віконної системи Рехау Профіль Рехау 60 Профіль Рехау 70 Профіль Рехау Бриллиант Профіль Рехау 86 Профіль Рехау Генео     Розрахунок вартості вікон Рехау
2
        Вікна Рехау-Вибір мільйона українців Комфорт, безпека, увага

Купити пластикові вікна Rehau в Дніпрі від виробника.

 

Лінійка профілів Rehau досить широка та підходить під будь-який рівень потреб: від нежитлових приміщень до будівель житлового типу, де в умовах Українського клімату потрібний підвищений захист від промерзання та сильного вітру, збереження тепла. Якщо ви вирішите купити пластикове вікно Рехау за ціною заводу-виробника, то на його основі ви отримуєте німецьку якість за доступною ціною.

 
Не викидайте грощі за опалення на вулицю  

1. Rehau (Рехау) Euro-Design 60

Товщина стінок у профілі складає 2,7 мм, що відносить його до класу Б за Євростандартом. Це дозволяє ставити вікна даного варіанту в будь-які приміщення нежитлового типу (магазини, установи), а також більшість житлових об'єктів.

Не рекомендується використання такого профілю для великих вікон, для приватних будинків, тому що його властивості не забезпечать належного рівня теплозабезпечення, та й важкі конструкції будуть просідати через недостатній коефіцієнт міцності.

2. Rehau (Рехау) Euro-Design 70

Профільна система стандарт класу. Відмінно підходить під будь-які приміщення, що опалюються. Можливе встановлення склопакета з дистанцією 40 мм.

Рекомендується використання такого профілю для панорамного скління, французьких балконів з облаштуванням житлової зони, приватного будівництва, котеджів, дач, що опалюються. Рекомендується використовувати цей варіант профілю Рехау, при заміні неякісних вікон в новобудовах.

3. Rehau (Рехау) Brilliant-Design

Ще один п'ятикамерний профіль лінійки Рехау із монтажною глибиною 70 мм. Особливості профільної системи Rehau (Рехау) Brilliant-Design полягає, перш за все, у глянсовій поверхні, якої немає, мабуть у жодному іншому вікні виготовленому з металопластику. Відмінною рисою профілю Діамант дизайн є товщина зовнішньої стінки, яка, на відміну від системи Рехау Євро-Дизайн 70 буде мати 3 мм. Металопластикові вікна Рехау Діамант мають неповторний дизайн та найвищі показники шумопоглинання та енергоефективності у класі п'ятикамерних систем глибиною 70 мм.

4. Rehau (Рехау) SYNEGO

Профільна система Рехау Сінього була розроблена для скління котеджів та будинків з індивідуальним опаленням, для можливості максимально зберегти тепло в приміщенні. Монтажна глибина профілю становить 80 мм, при цьому кількість камер у рамі та стулці різняться, у рамі 7 секцій, у стулковій частині 6 повітряних відсіків. При такій монтажній глибині можна комплектувати металопластикові вікна Рехау Синього максимально широким і теплим склопакетом шириною 51 мм. Така ширина склопакета в сукупності з енергозберігаючими та мультифункціональними напиленнями на стеклах дасть нам коефіцієнт опору теплопередачі наближений до Rf = 1,0 м²K/Вт.

5. Rehau (Рехау) GENEO

Інноваційний винахід концерну Рехау. Шестикамерна профільна система не має аналогів у світі. У виробництві металопластикових вікон Rehau GENEO використовується матеріал RAU-FIPRO, який також застосовується для виробництва деталей літака "Боїнг", корпусу спортивних болідів Формули 1, космонавтики. Профіль має міжнародний сертифікат, що підтверджує право використання його в пасивному будівництві будь-якого формату. Система має три контури ущільнення та максимальний склопакет 53 мм. Ці показники дозволяють одержати коефіцієнт опору теплопередачі Rf =1,29-1,28 м²K/Вт.

з вікнами Рехау замовляють
2

2

   
НАШІ КОНТАКТИ

Адрес на карте компании Алиас-Днепр6

Логотип Аліас-Дніпропетровськ 6

Вікна у Дніпрі
пр-т Гагаріна б.98 (маг. Домобуд)

 

мтс телефон-укр6  (099)444-40-64
киевстар телефон-укр6  (067)481-71-01
лайф телефон-укр6  (093)170-13-16
сайт:  alias.dp.ua
пошта: alias.dp@ukr.net
Ми у соцсітях:

иконка инстаграмм-укр6    иконка фейсбук-укр6

 Фото салону металопластикових вікон у Дніпрі.
Фото салонів інших міст-6
фірми-виробники металопластикових вікон-6    
телевизор к окнам Днепр
розыгрыш страховок Днепр
код оконного дилера
Оплата частями
Оплата частями Днепр
Мобильный офис Днепропетровск
Кредит и рассрочка на окна
Купон на окна Днепр
Программа энергосбережение Укргазбанк
Утеплись с экономией

наши предложения:

  Экологические окна Алиас-Днепр
Режим енерго проветривания Днепр
Любые формы окон Днепропетровск
Энергосбережение металлопластиковых окон Днепр
50 цветов окон в Днепропетровске
Замер металлопластиковых окон Днепр
Доставка по Днепропетровску
Монтаж пластиковых окон
5 лет гарантия на пластиковые окна Днепр

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

Пластиковое окно дома
Акции и скидки на остекление
Гарантия на окна
Консультация специалистов
Окна в Днепре

>пр-т Гагарина д.98 (маг. Домострой)

(099) 444-40-64

(067) 481-71-01

(093) 170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1