МОСКИТНІ СІТКИ НА ВІКНА І ДВЕРІ В ДНІПРІ


 
знижки на москітні сітки у Дніпрі
 
 

Компанія «Аліас-Дніпро» пропонує москітні сітки різних видів. На що варто звернути увагу при покупці.

Багато городян вважають весну своєрідним романтичним сезоном, коли поступово розпускаються бруньки на деревах, а землю починають прогрівати теплі сонячні промені. Весна також вважається сприятливим періодом для існування різних комах, які можуть залітати в квартири і вносити дискомфорт у повсякденне життя людей.

На практиці через вікна може до будинків потрапляти вуличний пил, легкий тополиний пух та недопалки з сусідніх балконів. Для регулярного захисту від таких неприємностей сучасні виробники нерідко пропонують споживачам якісні антимоскітні сітки.

 
 

Які бувають види антимоскітних сіток?

 

Існує кілька різновидів антимоскітних сіток для вікон та дверей різної конструкції, способу монтажу та функціоналу. При виборі даної продукції для вікон і дверей слід враховувати безліч критеріїв, у тому числі конструкцію вікон, властивості матеріалів виготовлення, розміри вічок, рішення кольору виробу і т.д.

 
 


рамочна москітна сітка-Дніпро
 
 
рамкова москітна сітка на вікно у Дніпрі
 
 
 
переваги віконних сіток від Аліас
 
 
 

Рамні внутрішні москітні сітки у Дніпрі

Найбільш поширеними вважаються рамкові вироби, які були спеціально сконструйовані під пластикові вікна. Як правило, ці варіанти складаються з пластикової або алюмінієвої рамки, а також надійно з'єднаного з нею полотна сітки. Виріб досить просто закріплюється зсередини або зовні за спеціальні металеві клямки. Відомо, що внутрішнє кріплення у ряді випадків виявляється надійнішим і перешкоджає випаданню з вікна.

сітка на пластикове вікно

Рамні внутрішні сітки є рами з натягнутою сіткою, що розміщуються всередині віконного отвору. Конфігурація цієї продукції відповідає параметрам віконного отвору. Для кріплення моделі використовують спеціальні куточки. Якщо висота отвору вище 1 метра, посеред конструкції може бути встановлена поперечна планка з метою підвищення її жорсткості. Встановлення сітки виконується за допомогою ручок із твердого чи м'якого пластику, металопластику.

Серед переваг цієї моделі:

 • відсутність обмежень при відкриванні вікон та використанні жалюзі;
 • простота очищення та експлуатації;
 • невелика вага, що зумовлює легкість монтажу;
 • доступна вартість.

 

Москитная сетка антикошка на окна и двери в Днепре

Москітна сітка антикішка на вікна та двері є виріб з полотном посиленої міцності, виготовленим з високоміцних матеріалів: скловолокно, сталь, алюміній. При виготовленні сіток зі скловолокна використовується нитка товщиною до 0,8 мм зі спеціальним зміцнюючим просоченням. Це унеможливлює розривання полотна кігтями кішки. За умови встановлення москітної сітки антикішка на вікна та двері власники тварин можуть не боятися за домашніх улюбленців, які люблять дертися по полотну сітки. Нитки полотна забарвлюються в чорний колір для того, щоб тварини не бачили птахів, що пролітають.

 
Характеристики сіток на вікна-Дніпро
 
Структура москітної сітки-Дніпро
 
Заміряй сітку сам
 
замір внутрішньої сітки на вікна
 

2

 


 
розпашні москітні сітки в Дніпрі
 
розпашна балконна сітка на двері

Розпашні москітні сітки на вікна та двері

Розпашні москітні сітки на вікна та двері виготовляються на посиленому профілі з поперечним імпостом, додатково укріпленим для більшої жорсткості куточками. При монтажі розстібних сіток використовуються спеціальні петлі, а сітка фіксується за допомогою клямки. Відкривають та закривають сітку за допомогою спеціальної ручки. Моделі цього найчастіше встановлюють на лоджіях і балконах, відкритих терасах і верандах.

Серед переваг рішення: простота монтажу, демонтажу та догляду; можливість використання кольорової сітки чи сітки з принтом.

 
Заміряй сітку сам-2
 
як виміряти зовнішню сітку
 

2

 


 
Рулонні москітні сітки у Дніпрі.
 
Ролетні сітки на вікна-Дніпро.

Рулонно-ролетні москітні сітки у Дніпрі.

Рулонні або ролетні москітні сітки користуються популярністю як один із найбільш зручних способів захисту приміщень від комах. Особливість рулонних сіток полягає в принципі дії: вироби розгортають та згортають у рулонну стрічку, натискаючи на спеціальну ручку. Алюмінієвий короб або контейнер з рулонною сіткою знаходиться у вікні або дверях постійно. Розгорнуте полотно сітки надійно фіксується внизу. Наявність алюмінієвих напрямних забезпечує щільне прилягання сітки до рами, що унеможливлює проникнення комах у приміщення.

 

короб москітной сітки

Рулонні москітні сітки є оптимальним рішенням для віконних та дверних отворів, які мають бути часто повністю відчиненими. Рулонні або ролетні вироби схожі на рольставні, які можна швидко підняти або опустити людям у разі потреби. Така сітка не псує зовнішній вигляд вікна, відрізняється вищою ціною та складністю установки.

Серед переваг вирішення:

 • наявність на сітці щетинок, що утримують бруд;
 • компактність;
 • відсутність потреби у демонтажі в зимовий період;
 • простота та короткі терміни монтажу.
2

москітна сітка пліссе у Дніпрі

сітка пліссе на двері


Сітка пліссе на вікна та двері у Дніпрі

Сітка пліссе на вікна та двері схожа на рулонну за принципом роботи, але механізм згортання відсутня. Встановлювати сітки можна горизонтально або вертикально, перекриваючи за допомогою віконні та дверні отвори шириною до 5 метрів і висотою до 3,2 метра. Сітка з особливого пластику нагадує гармошку, що регулюється за допомогою шнура.

Серед переваг рішення слід зазначити:

 • відсутність нижнього порогу;
 • можливість використання на великих отворах;
 • простоту та швидкість монтажу;
 • відсутність потреби у демонтажі на зиму.
2

розсувні москітні сітки у Дніпрі
схема розсувної москітної сітки

Розсувні москітні сітки на вікна та двері у Дніпрі.

Дані вироби є найкращим рішенням для лоджій та великих патіо. Основою конструкції є алюмінієвий профіль, у нижніх кутах якого встановлені ролики, а у верхніх – слайдери. Кріпляться розсувні сітки з внутрішньої сторони отвору, що забезпечує зручність використання та виключає можливість примерзання сітки. Переміщається конструкція по рейках, що встановлюються у нижній та верхній частині віконного або дверного отвору.

Серед переваг вирішення:

 • висока надійність;
 • легкість переміщення завдяки рейкам.
2

Як людям обрати антимоскітну сітку у Дніпрі?

Антимоскітні сітки споживачі зазвичай вибирають з власних переваг. Наприклад, рамкові вироби дійсно зручні в застосуванні і легко встановлюються, а осередки в полотні такої конструкції зазвичай не перевищують одного міліметра. Покупці найчастіше вибирають більш міцний алюмінієвий профіль із зручним внутрішнім кріпленням. Клієнтам доцільно підбирати металеві клямки, які здатні довго прослужити своїм власникам. Подібні сітки на балконні двері закріплюються за допомогою петель, а також дозволяють відчиняти двері на ніч та забезпечують додатковий комфорт громадянам. В окремих випадках на антимоскітну сітку розпорошуються спеціальні спреї, які ефективно відлякують від неї комах.

 

з сітками у Дніпрі замовляють


2


Знайшли дешевше сітки на вікна?НАШІ КОНТАКТИ

Адреса на карті компанії Аліас-Дніпро12

Логотип Аліас-Дніпропетровськ 12

Вікна у Дніпрі
пр-т Гагаріна б.98 (маг. Домобуд)

 

мтс телефон-укр12  (099)444-40-64
киевстар телефон-укр12  (067)481-71-01
лайф телефон-укр12  (093)170-13-16
сайт:  alias.dp.ua
пошта: alias.dp@ukr.net
Ми у соцсітях:

иконка инстаграмм-укр12    иконка фейсбук-укр12

Фото офісу пластикових вікон у Дніпрі12
Фото салонів інших міст12
Логотипи профільних систем Дніпро12
телевизор к окнам Днепр
розыгрыш страховок Днепр
код оконного дилера
Оплата частями
Оплата частями Днепр
Мобильный офис Днепропетровск
Кредит и рассрочка на окна
Купон на окна Днепр
Программа энергосбережение Укргазбанк
Утеплись с экономией

наши предложения:

  Экологические окна Алиас-Днепр
Режим енерго проветривания Днепр
Любые формы окон Днепропетровск
Энергосбережение металлопластиковых окон Днепр
50 цветов окон в Днепропетровске
Замер металлопластиковых окон Днепр
Доставка по Днепропетровску
Монтаж пластиковых окон
5 лет гарантия на пластиковые окна Днепр

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

Пластиковое окно дома
Акции и скидки на остекление
Гарантия на окна
Консультация специалистов
Окна в Днепре

>пр-т Гагарина д.98 (маг. Домострой)

(099) 444-40-64

(067) 481-71-01

(093) 170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1