ВСТАНОВЛЕННЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН У ДНІПРІ


Встановлення вікон у Дніпрі зі знижкою 65%
Процес монтажу вікон компанією «АЛІАС»
1. Підготовка робочої зони
Підготовка місця роботи у Дніпрі
2. Демонтаж старого вікна

   Демонтаж старої конструкції1      Демонтаж вікна 2      Демонтаж вікна 3

3. Підготовка вікна до монтажу
розпакування комплектуючих кріплення сітки та деталей
4. Закріплення вікна у отворі
підготовка до кріплення пластин Виставлення вікна за рівнем Просвердлювання отворів під кріплення вікна
5. Влаштування монтажних швів

Навішування стулки   Запінювання металопластикового вікна по периметру
6. Встановлення підвіконь та відливів
   Пропениваем підвіконня   кріпимо відлив до вікна   виставляємо підвіконня за рівнем 
7. Завершення роботи

  Навішування декорів   кріплення ручки   Прибирання сміття

Встановлення пластикових вікон компанією Аліас-Дніпро

Правильно змонтована рама дозволяє створити сприятливий клімат та затишок у будинку чи квартирі. Сучасні металопластикові віконні блоки зі склопакетами мають відмінні теплоізоляційні та шумопоглинаючі властивості. Вони мають також достатню міру міцності. А ще на такі вироби поширюється гарантійний термін і встановлюються вони у компанії Аліас-Запоріжжя досить низькими розцінками. Ефективність монтажних робіт є основним фактором енергозбереження. Догляд за сучасними склопакетами простий, експлуатація металопластикових вікон проста в ужитку.

Застосування пластикових вікон у побуті

Пластикові вікна в порівнянні з дерев'яними виробами мають більш досконале функціональне виконання. Вони можуть монтуватися в будь-яких, навіть найнестандартніших отворах. Кріплення пластикового вікна не руйнує віконний блок і не впливає на його якість. Склопакети ПВХ перешкоджають виходу тепла із приміщення. У отворі не залишається щілин і зазорів, всі нерівності, що вийшли, відразу ж заповнюються монтажною піною. Крім того, у пластиковому вікні немає елемента, який піддавався б гниття. З часом, за необхідності, відбувається заміна фурнітури і окремих незначних складових металопластикових вікон. В основному це гумові ущільнювачі і регулювальні цапфи.

Встановлення металопластикових вікон

Монтаж пластикових вікон - процес, що вимагає особливої акуратності. Він виконується у кілька етапів, неспішно, справжніми майстрами своєї справи. Відомо, що металопластикові вікна за багатьма характеристиками не тільки не поступаються своїм дерев'яним побратимам, а й явно перевершують естетику. Вони практично не схильні до впливу навколишнього середовища, але встановлення їх вимагає попереднього ретельного розрахунку. Обмірюються стіни, укоси, майбутні підвіконня. Для захисту підмивання металопластикових вікон та попадання зайвої вологи плануються спеціальні технологічні ухили, які називаються відливами, всередині вікна комплектуються підвіконнями.

Монтаж починається із попередньої заявки, поданої до компанії Аліас-Дніпро. Потім представник нашої компанії приїжджає на місце монтажу та робить ретельні виміри. На основі цих вимірювань і буде вироблено надалі виготовлення металопластикового вікна. У компанії Аліас-Дніпро майстри виконують як стандартний монтаж металопластикових вікон, до якого входить закріплення виробу в отворі та запінювання вікна по периметру монтажною піною, так і здійснюють установку згідно з будівельними нормами ДСТУ.

Після встановлення рами в блок по її зовнішній стороні проклеюється стрічка гідроізоляційного типу. Вона перешкоджає проникненню всередину приміщення надлишкової вологи. Слідом у процесі монтажу бере участь піна. Розширюючись, вона заповнює дрібні порожнечі в отворі. У результаті виходить абсолютно непроникний захисний шар. Потім пластикові вікна знову покриваються стрічкою, цього разу вже із внутрішнього контуру, яка називається пороізоляційною стрічкою. Сучасні гідроізоляційні матеріали мають особливі властивості, що відштовхують вологу.

Неймовірна ціна на Асортимент пластикових вікон в Аліас-Дніпропетровськ |

Наша компанія пропонує широкий асортимент відомих виробників металопластикових вікон виробництва України, Євросоюзу та Німеччини. В асортимент, запропонований компанією Аліас-Дніпропетровськ, включені пластикові вікна від європейських виробників, що довели свою спроможність. Це бренди Rehau, Veka, Steko, WDS. Встановлення металопластикових вікон у Дніпропетровську здійснюється у встановлені терміни. Кожен із представлених виробників відрізняється значним ступенем надійності. На встановлені склопакети поширюється гарантійний термін обслуговування і прихований заводський дефект.


НАШІ КОНТАКТИ

Адрес на карте компании Алиас-Днепр8
Логотип Аліас-Дніпропетровськ 8
Вікна у Дніпрі
пр-т Гагаріна б.98 (маг. Домобуд)
 
мтс телефон-укр8  (099)444-40-64
киевстар телефон-укр8  (067)481-71-01
лайф телефон-укр8  (093)170-13-16
сайт:  alias.dp.ua
пошта: alias.dp@ukr.net
Ми у соцсітях:
иконка инстаграмм-укр8    иконка фейсбук-укр8
Фото салонів інших міст8 фірми-виробники металопластикових вікон8
телевизор к окнам Днепр
розыгрыш страховок Днепр
код оконного дилера
Оплата частями
Оплата частями Днепр
Мобильный офис Днепропетровск
Кредит и рассрочка на окна
Купон на окна Днепр
Программа энергосбережение Укргазбанк
Утеплись с экономией

наши предложения:

  Экологические окна Алиас-Днепр
Режим енерго проветривания Днепр
Любые формы окон Днепропетровск
Энергосбережение металлопластиковых окон Днепр
50 цветов окон в Днепропетровске
Замер металлопластиковых окон Днепр
Доставка по Днепропетровску
Монтаж пластиковых окон
5 лет гарантия на пластиковые окна Днепр

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

Пластиковое окно дома
Акции и скидки на остекление
Гарантия на окна
Консультация специалистов
Окна в Днепре

>пр-т Гагарина д.98 (маг. Домострой)

(099) 444-40-64

(067) 481-71-01

(093) 170-13-16

почта: alias.dp@ukr.net

Мы в соцсетях:

Инстаграмм-Киев1